אודות

נימבוס מערכות מים ישראל בע”מ הינה חברה וותיקה ומובילה בישראל בתחום טיהור והשבחת מים לסקטור הפרטי, התעשייתי והמוניציפאלי.

החברה מייצגת בלעדית את חברת נימבוס העולמית שהינה אחת מהחברות המובילות בתחום מערכות מים ומוצריה משווקים בלמעלה משישים מדינות ברחבי העולם, ומשווקת את מוצריה בישראל למעלה מחמש עשרה שנה.

החברה עוסקת ביבוא, מכירת חלפים, מתן שירותי תחזוקה ותפעול ומתן פתרונות כוללים למערכות טיהור והשבחת מים. כמו כן, החברה משווקת מגוון רחב של פתרונות החל ממערכות סינון, טיהור והתפלה לשימוש ביתי, וכלה במערכות התפלת מי ים ומים מליחים והשבחת מים לתעשייתיות שונות, חקלאות, תעשיות המזון, תרופות, אלקטרוניקה, דפוס, אופטיקה ואחרים, וכן לתחום המוניציפאלי – עירוני.

בטיחות ואיכות

מוצרי החברה עוברים בדיקות איכות מחמירות ביותר בתנאי שטח קשים בהתאם לתקנים בינלאומיים המחמירים ביותר. בדיקות אלו מספקות את הרקע לתכנון החדשני, לעיצוב, ולהתאמת המוצרים האופטימאליים למערכות הנמכרות על ידה. החברה מחויבת לרמת איכות גבוהה ביותר של מוצריה וכחלק מפעילותה העסקית עובדת בשיתוף פעולה פורה עם חברות בינלאומיות מובילות בתחום, בפיתוח ומחקר של טכנולוגיות חדשניות לטיפול והשבחת מים ואיכות הסביבה.

מחוייבות לשירות

ללקוחות החברה עומדת מחלקת שירות לקוחות הכוללת מערך של טכנאים מומחים לצורך מתן מענה מיידי לכל קריאת שרות בפריסה ארצית ולטיפול שוטף בכל סוגי המערכות והמוצרים המשווקים על ידי החברה או על ידי חברות וספקים אחרים. החברה מחזיקה במחסניה מלאי תמידי של חלפים למערכות הנמכרות בישראל וזאת על מנת לתת מענה מקצועי ומהיר ככל האפשר לקהל לקוחותיה. כחלק מפעילות החברה בישראל, משווקת החברה בנוסף למוצריה של חברת נימבוס גם מגוון רחב של מוצרים נוספים וחליפיים של חברות בינלאומיות מובילות בתחומם לכל סוגי המערכות לטיפול במים ושפכים הנמכרות בישראל. להלן רשימה חלקית של יצרנים אשר מוצריהם משווקים על ידי החברה:
Dow Water Sulotion Filmtec
Nitto Denko Hydranautics
Desal
GE Osmonics
Toray
Du Pont
ואחרים.